Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa w Częstochowie

0
207
dzień budownictwa
Fot. ugporaj.pl

Podczas budowy czy po prostu remontu własnego mieszkania zawsze pojawia się mnóstwo pytań czy wątpliwości. Samorząd zawodowy inżynierów budownictwa mających w Polsce około 120 tysięcy członków, zdecydował się pomóc Polakom w tych działaniach i udzielić porad w ramach ogólnokrajowej jednodniowej akcji pod tytułem “Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa.

Wydarzenie odbędzie się 25 września 2021 roku, na które serdecznie zapraszają, tych którzy planują remont czy budowę domu i mają nurtujące ich pytania.
Punkt konsultacyjny będzie znajdował się w siedzibie Placówki Terenowej ŚIOIIB w Częstochowie, przy ul. Kopernika 16/18, w sali nr 15, w godzinach od 9 do 16.

Celem tej akcji jest pomoc dla indywidualnych właścicieli domów jednorodzinnych, przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, ale również edukacja i przybliżenie mieszkańcom zawodu inżyniera budownictwa jako zawodu zaufania publicznego.

W ramach tej akcji każdy będzie mógł przyjść do punktu i uzyskać między innymi informacje dotyczące kupna działki, procedur, które związane są z budową domu, wyboru kierownika budowy, materiałów oraz technologii, jakie zostaną wykorzystane podczas budowy. Na taką konsultacje mogą się również zgłaszać osoby, które są właścicielami budynków, wymagających modernizacji, przebudowy czy generalnego remontu. W punkcie będą pracować eksperci w wielobranżowych zespołach.

Honorowym patronatem wydarzenia jest Ministerstwo Pracy Rozwoju i Technologii i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Jeżeli z powodu obostrzeń związanych z pandemią nie będzie możliwe spotkanie w punkcie, zostaną zorganizowane porady online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here