fbpx
Strona głównaSportDziałacze Exact Systems Norwida przedłużyli kontrakt z kolejnym siatkarzem

Działacze Exact Systems Norwida przedłużyli kontrakt z kolejnym siatkarzem

Po Tomaszu Kowalskim i Łukaszu Usowiczu kolejnym siatkarzem, który przedłużył kontrakt z Exact Systems Norwid jest atakujący Tomasz Kryński.

Jeszcze nawet nie skończyła się runda zasadnicza w rozgrywkach Tauron 1 Ligi, a działacze Exact Systems Norwida podpisali już 3 nowe umowy i budują skład na przyszły sezon. Kontrakt z częstochowskim klubem jako pierwszy na 2 lata podpisał kapitan i rozgrywający zespołu Tomasz Kowalski. Następnie nową roczną umowę przedłużył środkowy Łukasz Usowicz. Teraz działacze poinformowali, że na kolejny rok z Exact Systems Norwidem związał się atakujący Tomasz Kryński. To podstawowi zawodnicy obecnego zespołu. Po zakończeniu sezonu trzeba będzie spodziewać się też wzmocnień.

– Podjąłem decyzję o pozostaniu w zespole Exact Systems Norwid Częstochowa na kolejny sezon – mówi na oficjalnej stronie klubu Tomasz Kryński. – Poza sportowymi wynikami naszej drużyny było wiele czynników, które utwierdziły mnie w tej decyzji. Bardzo dobrze czuje się w Częstochowie oraz w samym klubie. Wiem, że nowy sezon będzie dla nas kolejnym wyzwaniem, ale liczę, że przyniesie także wiele sportowych niespodzianek i wraz z całym sztabem oraz wreszcie z naszymi wiernymi kibicami w hali, będziemy mogli cieszyć się wieloma sukcesami naszego klubu.

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska