Dwadzieścia powodów, by świętować z firmą Opel Polaczek

0
148

O sukcesie firmy nie decyduje tylko sprzedawany przez nią produkt, czy też oryginalność oferowanej usługi, ważni są także ludzie, którzy w niej pracują. To od nich w dużej mierze zależy, czy firma przetrwa na rynku lata, ciesząc się dobrą opinią klientów, czy też zniknie niezauważona. Na sukces firmy Opel Polaczek składają się wszystkie niezbędne elementy — dobry produkt, wysokiej jakości usługi, a także fachowy personel, który tam pracuje. Te składniki spowodowały, że firma od lat posiada silną pozycję nie tylko na lokalnym, częstochowskim rynku i w tym roku może świętować okrągłą, dwudziestą rocznicę działalności.

Dwadzieścia powodów, by świętować z firmą Opel Polaczek 1

Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Sprzedaż i serwis Opli odbywał się wówczas w podczęstochowskiej miejscowości Poczesna. Trzy lata później otwarty został drugi salon w Częstochowie. Dwa miesiące temu działalność scentralizowano. Dwa punkty połączone zostały w jednej silnej lokalizacji przy ul. Św. Jana 31 w Częstochowie (ulica prostopadła do al. Jana Pawła II).

– Zdecydowaliśmy się na tę zmianę ze względu na naszych klientów — opowiada Anna Nowowiejska- kierownik salonu . Siedziba ma doskonałą lokalizację, praktycznie w centrum miasta, łatwo do niej dojechać.

Jak opowiada Anna Nowowiejska, od początku głównym celem firmy było spełnianie oczekiwań klientów i sprostanie ich wymaganiom. Firma chciała jak najlepiej wywiązywać się ze swoich zadań, oferując fachową poradą w zakresie sprzedaży samochodów, usług serwisowych, zakupu części zamiennych i usług blacharsko-lakierniczych. Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, postarano się o zatrudnienie znających się na branży samochodowej fachowców.

– Wśród naszej załogi jest spora grupa osób, która pracuje u nas od samego początku — opowiada Anna Nowowiejska. – To wspaniali fachowcy, lubiący swój zawód i znający branżę. To na takich ludziach, a także na dobrym produkcie, jakim są samochody marki Opel, zbudowany jest nasz sukces.

Jak mówi Anna Nowowiejska, powodem do dumy są także wierni klienci, którzy wiele lat temu zaufali firmie(za co bardzo serdecznie Im dziękujemy) i są jej wierni do dzisiaj. Zmieniając samochody, zawsze wracają do salonu, bo są pewni jakości oferowanych usług.

– To z myślą właśnie o nich, a także nowych klientach przygotowaliśmy obecnie specjalne urodzinowe promocje i rabaty na zakup samochodów i akcesorii, sięgające nawet dwudziestu procent — mówi Anna Nowowiejska. – W ten sposób chcemy podziękować dotychczasowym klientom za lojalność i wierność naszej marce, a nowych zachęcić do współpracy. W tym roku obchodzimy jubileusz pod hasłem : “Dwadzieścia powodów, by świętować razem z nami”. Zapewniam, że ciekawych promocji i niespodzianek dla klientów nie zabraknie,

Od samego początku Opel Polaczek dba, aby oferta firmy była jak najpełniejsza. W salonie pojawiają się na bieżąco wszystkie nowości Opla, a firma stale poszerza wachlarz swoich usług. Od tego roku wprowadziła do swojej oferty samochody dostawcze, które cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Jak na profesjonalny salon przystało, firma proponuje pomoc w zakupie auta na wszystkich jego etatach, od doradztwa, poprzez pomoc w sfinansowaniu zakupu, po ubezpieczenie samochodu.

– Obecnie w ofercie mamy praktycznie wszystkie dostępne w Polsce modele Opla — informuje Anna Nowowiejska. – Z nowości posiadamy Ople dostawcze Movano i Vivaro, zapraszamy także do obejrzenia ubiegłorocznej premiery -Opla Combo Life .To ciekawe i godne polecenia auto, które wbrew obiegowej opinii pełni nie tylko rolę samochodu typowo dostawczego, ale także komfortowego auta rodzinnego. Z nowości zaproponujemy niebawem także ciekawe auta osobowe — elektryczną eCorsę , Grandlanda X HYBRID4 oraz odnowioną Astrę. Zapraszamy do oglądania i na jazdy testowe. Wybór jest naprawdę szeroki: od małych aut miejskich, poprzez limuzyny i auta dostawcze. Jest w czym wybierać – zapewnia Anna Nowowiejska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here