fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneDostałeś nietrafiony prezent? Możesz go odstąpić potrzebującemu - apeluje Jasna Góra

Dostałeś nietrafiony prezent? Możesz go odstąpić potrzebującemu – apeluje Jasna Góra

Dostałeś nietrafiony prezent? Możesz go odstąpić potrzebującemu – apeluje Jasna Góra.

Kolejny raz ruszyła akcja pod hasłem „Nietrafiony prezent”. Niepotrzebne, źle dobrane upominki świąteczne można zostawiać w Jasnogórskim Punkcie Charytatywnym lub Fundacji Ufam Tobie. Stamtąd powędrują do potrzebujących, którym z pewnością sprawią radość.

Jak informuje Biuro Prasowe Jasnej Góry, akcja została zainicjowana w 2011 roku przez jednego z czytelników tygodnika „Niedziela”, który zaproponował, aby każdy, kto znalazł pod choinką niechciany prezent oddał go innym.
Idea ta zainspirowała osoby prowadzące Jasnogórski Punkt Charytatywny do zorganizowania kolejnej akcji, mającej na celu pozyskanie darów dla potrzebujących.

Przez kolejnych 8 lat otrzymywali oni podarunki nie tylko z Częstochowy, ale z całej Polski – przekazuje Biuro Prasowe Jasnej Góry. – W zeszłym roku musieli jednak wycofać się z tej akcji i w ten sposób działanie to podjęła działająca przy częstochowskim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Fundacja ufam Tobie.


W tym roku obie te instytucje wspólnie prowadzą zbiórkę niechcianych prezentów. Podarunki, których nie potrzebujemy lub nie chcemy można przesyłać zarówno do Jasnogórskiego Punktu Charytatywnego, jak i do Fundacji ufam Tobie.


Nietrafione prezenty można wysyłać na adres:
Jasnogórski Punkt Charytatywny
ul. św. Barbary 6
42-200 Częstochowa

lub

Fundacja ufam Tobie
ul. o. Kordeckiego 49
42-200 Częstochowa
Uwaga, na przesyłce musi się znaleźć dopisek: „Nietrafione prezenty”.

(zdjęcie ilustracyjne pixabay)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -