fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaWiadomościKoronaparty w Don Kichot przerwane przez nalot częstochowskiej policji

Koronaparty w Don Kichot przerwane przez nalot częstochowskiej policji

Koronaparty przerwane przez nalot częstochowskiej policji. Własciciel klubu Don Kichot z problemami

Właścicielowi nocnego klubu w centrum Częstochowy grozi teraz za naruszenie przepisów związanych z pandemią kara administracyjna lub nawet sprawa w sądzie. Odpowie za narażenie gości dyskoteki na utratę życia lub zdrowia.

Patrol policji zjawił się w nocnym klubie Don Kichot znajdującym się w Alejach, w nocy z soboty na niedzielę. Policja interweniowała, gdy dostała sygnał, że rzekomo zamknięta, prywatna impreza w klubie to tak naprawdę otwarta dla wszystkich dyskoteka. Na miejscu stwierdzono bawiące się setki gości. Zabawę przerwano, a lokal został zamknięty.

Policja sprawdza teraz, czy wcześniejsze, organizowane w ostatnim czasie, „imprezy zamknięte” w tym lokalu wyglądały podobnie.

Za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących ograniczenia liczby gości w lokalu w dobie pandemii, odpowie teraz przed prawem właściciel klubu.

Dochodzenie będzie prowadzone w sprawie naruszenia art. 160 kodeksu karnego, który brzmi: „Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”

(fot. ilustracyjne pixabay)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -