Lubliniecki Dom Dziecka dziękuje darczyńcom

0
1653

Dzieciaki z Lublinieckiego Domu Dziecka dziękują darczyńcom, którzy mimo pandemii i ciężkich czasów wsparli je. Wśród darczyńców były instytucje publiczne i osoby prywatne.

Lubliniecki Dom Dziecka dziękuje darczyńcom 1
Fot: Dom Dziecka w Lublińcu

„Dziękuję tym wszystkim osobom, które w tym trudnym czasie nie zapomniały o naszych wychowankach. Szczególne podziękowania kieruję dla dyrektora Zakładu Karnego w Herbach majora Mirosława Pawlaka i podpułkownika Iwony Wojewódki z oddziału zewnętrznego w Lublińcu oraz dla wszystkich funkcjonariuszy służby więziennej z ZK Herby i oddziału zewnętrznego w Lublińcu. Dziękuję również naczelnikowi Urzędu Skarbowego w Lublińcu Mariuszowi Motylowi oraz pracownikom, którzy pamiętali i – jak co roku – obdarowali nasze dzieciaki prezentami mikołajkowymi”.

„Dziękuję bardzo właścicielom restauracji „Oberża Pod Orzechem” i jej pracownikom za zorganizowanie Pikniku Mikołajkowego, cudowną choinkę i wiele prezentów. Dziękuję firmie: ” Ejot ” w Ciasnej, fundacji „Mikołaj w Koronie” oraz zakładom fryzjerskim: Jadwiga Giemza i „Wojtal””. 

Lubliniecki Dom Dziecka dziękuje darczyńcom 2
Fot: Dom Dziecka w Lublińcu

„Podziękowania kieruję również dla Marcina Czai z Zakładu Fryzjerskiego w Lublińcu za zorganizowanie zbiórki na paczki mikołajkowe. Serdecznie dziękuję również wszystkim anonimowym darczyńcom za ich Wielkie Serce. Dzięki Wam – Kochani – na twarzach naszych dzieci zagościł uśmiech” – mówiła Anna Boczkowska, dyrektor Domu Dziecka w Lublińcu.

To wspaniałe, że wśród nas są osoby, którym zależy na dobru tych, co potrzebują wsparcia. Tym bardziej teraz w okresie świątecznym i w tych ciężkich czasach.

[post_gallery]

Fot: Dom Dziecka w Lublińcu