Dofinansowanie OZE dla mieszkańców Lublińca

Dofinansowania OZE dla mieszkańców miasta Lubliniec

0
272

W dniu 24.10.2019 o godzinie 16.00 w sali kinowej w MIEJSKIM DOMU KULTURY W LUBLIŃCU, ul. Plebiscytowa 9, Lubliniec odbędzie się spotkanie poświęcone programowi dofinansowie do OZE, termomodernizacji budynków i wymiany kotłów CO.

Urząd Miejski wychodzi z niezmiernie cenną inicjatywą i w czwartek 24.10 organizuje spotkanie na którym mieszkańcy będą mogli omówić praktyczne sposoby pozyskania środków z dofinansowań proponowanych obecnie przez Państwo w zakresie szeroko rozumianej akcji “Czyste Powietrze”. Mamy w obecnej chwili kilka równoległych programów z których możemy korzystać tak w zakresie termomodernizacji budynków jak i wymiany starych urządzeń grzewczych. Dodatkowo poruszone zostaną tematy związane z modną ostatnio tematyką fotowoltaiki.

Dofinansowanie OZE dla mieszkańców Lublińca 1

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do osób fizycznych ale zostaną tu również poruszone programy z których mogą skorzystać wspólnoty mieszkaniowe jak i spółdzielnie mieszkaniowe.

Polecamy wszystkim mieszkańcom skorzystanie z możliwości rozmowy z urzędnikami, którzy będą mogli rzeczowo wyjaśnić praktyczne możliwości skorzystania z dofinansowań. Inicjatywa niezmiernie cenna bowiem możliwości w chwili obecnej do modernizacji naszych domów jest kilka a łatwo w gąszczu przepisów pominąć te dla nas najkorzystniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here