Dobrze się kupuje samochód w miłej atmosferze

0
295

Zakup samochodów to nie taka prosta sprawa. Trzeba ją dokładnie przemyśleć. Rozważyć wszystkie za i przeciw, zastanowić się, czego oczekujemy od auta, do jakich celów będzie służyć, gdzie najczęściej będziemy nim jeździć. W podjęciu ostatecznej decyzji warto skorzystać z pomocy fachowców. Oni doradzą, jaka opcja będzie dla nas najlepsza, pomogą w załatwieniu wszelkich formalności, a także odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące samochodu i jego eksploatacji. Właśnie na taką kompleksową obsługę liczyć mogą klienci Autoryzowanego Salonu i Serwisu Skody Krotoski-Cichy w Częstochowie, który mieści się przy ul. Makuszyńskiego 74/76. Tutaj na klientów czeka nie tylko szeroki wybór samochodów marki Skoda, ale także fachowa i sympatyczna obsługa.
– Staramy się służyć naszym klientom wszelką pomocą niezbędną zarówno przy zakupie, jak i serwisowaniu auta – opowiada Kornel Majchrzak, kierownik sprzedaży. – W naszym salonie klient załatwia całą transakcję, można rzecz od A do Z. Poza sprzedażą prowadzimy także doradztwo finansowe, a ponadto oferujemy ubezpieczenia nowo kupionego samochodu.

Dobrze się kupuje samochód w miłej atmosferze 1


Salon może się pochwalić nie tylko doskonałymi fachowcami, ale także przyjazną atmosferą. Pracownicy dbają, aby jak najbardziej ułatwić kupującemu całą transakcję i sprawić, aby przebiegała ona w przyjaznym i wygodnym otoczeniu. Na miejscu na klientów czeka więc wygodna poczekalnia, w której serwowana jest kawa i zimne napoje. Oczekując na wypełnienie niezbędnych dokumentów, klient może pooglądać telewizję lub skorzystać z bezpłatnego WIFI.
Jak na salon samochodowy przystało, firma Krotoski-Cichy dba o pełną ofertę aut. W częstochowskim salonie klienci mogą obejrzeć, wypróbować na jazdach próbnych, a następnie kupić wszystko to, co aktualnie schodzi z linii montażowej Skody.
– W naszej ofercie znajduje się między innymi najnowszy model Skody, który swoją premierę miał zaledwie w marcu — Scala – informuje Kornel Majchrzak. – To model godny uwagi. Scala jest praktycznym, nowoczesnym samochodem, o pięknej linii i ciekawych rozwiązaniach technicznych. Jak na kompakt, samochód ten ma obszerny bagażnik o pojemności aż 467 litrów. Sprawdzi się więc doskonale jako auto miejskie, ale także samochód rodzinny. Jego nazwa nawiązująca do włoskiego słowa „scala” oznaczającego schody, wskazuje, że model ten, to kolejny stopień w rozwoju marki.
Jak zapowiada Kornel Majchrzak, już w lipcu do salonu trafi kolejna odsłona modelu Skody. Będzie to flagowa limuzyna Skoda Superb. W 85. rocznicę wypuszczenia na rynek pierwszej Skody Superb model ten przeszedł lifting. Najnowsza odsłona Skody Superb zapowiada się naprawdę imponująco.
– Auto prezentuje się wspaniale – mówi Kornel Majchrzak. – Przeszło gruntowny lifting, ale to nadal ta sama elegancja limuzyna, która od lat cieszy się dużą popularnością. Proszę przyjechać do nas i zobaczyć odnowioną, nowoczesną Superb. Miłośnicy motoryzacji o samochodach mogą rozmawiać długo, ale najlepiej przekonać się samemu, jak prezentuje się dany model. Zapraszamy więc na jazdy próbne wszystkich oferowanych przez nas modeli Skody, w tym także do wypróbowania nowej Scali i niebawem – nowej Skody Superb – zachęca Kornel Majchrzak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here