fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneDobre wieści z Rakowa. Gutkovskis piłkarzem roku na Łotwie, Kondak w sztabie...

Dobre wieści z Rakowa. Gutkovskis piłkarzem roku na Łotwie, Kondak w sztabie trenerskim. A Sorescu już blisko?

W ostatnich dniach z Rakowa napływały dobre informacje. Napastnik częstochowskiego klubu Vladislavs Gutkovskis został piłkarzem roku w swoim kraju, a w sztabie trenerskim Rakowa pojawił się Mariusz Kondak. Ale to nie koniec. W nadchodzącym tygodniu mogą pojawić się kolejne transferowe informacje…

Vladislavs Gutkovskis został wybrany przez łotewską federacją na piłkarza roku. Nie jest to zaskoczenie, bo Gutkovskis był w 2021 roku wyróżniającym się łotewskim piłkarzem.

Raków poinformował też, że asystentem trenera Marka Papszuna będzie Mariusz Kondak. Kondak ostatnio pracował jako asystent pierwszego trenera w Wiśle Płock.

Wszystko wskazuje na to, że nowy tydzień przyniesie kolejne dobre informacje. Raków jest bliski pozyskania Rumuna Deiana Sorescu z Dinama Bukareszt. Reprezentant Rumunii to bramkostrzelnym napastnik, który z pewnością przydałby się w częstochowskiej drużynie.

Ale to nie koniec. Skauci Rakowa rozglądają się też za innymi wzmocnieniami. Trop prowadzi do Czech i ponownie do Rumunii, gdzie w kręgu zainteresowań Rakowa ma być też młody i utalentowany obrońca Bogdan Racovitan.

AK, foto: AK

Dobre wieści z Rakowa. Gutkovskis piłkarzem roku na Łotwie, Kondak w sztabie trenerskim. A Sorescu już blisko? 1
Dobre wieści z Rakowa. Gutkovskis piłkarzem roku na Łotwie, Kondak w sztabie trenerskim. A Sorescu już blisko? 2
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -