W sobotę darmowa dezynfekcja samochodów

0
519

W sobotę od 11:00 do 14:00 odbędzie się darmowa dezynfekcja samochodów na parkingu przed Urzędem Miasta Częstochowy. Przeprowadzi ją współpracująca z miastem firma Ecco Logic.

Firma Ecco Logic w Częstochowie zajmuje się m.in. dezynfekcją częstochowskich karetek, oddziałów szpitala miejskiego oraz taboru MPK. Zajmowała się również dezynfekcją miejskich ławek w alei Najświętszej Maryi Panny oraz przy Promenadzie Niemena.

Z oczyszczania wnętrza samochodu będzie można skorzystać na parkingu przed głównym budynkiem Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13 (wjazd na parking od ul. Waszyngtona) w najbliższą sobotę 27 czerwca br., między godziną 11:00 a 14:00. Akcja odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy i przy wsparciu organizacyjnym Urzędu Miasta.

W dezynfekcji użyta zostanie technika zamgławiania przy użyciu zamgławiacza termicznego, preparatu dezynfekcyjnego od Medisept (polskiego producenta wysokiej jakości preparatów do dezynfekcji i środków utrzymania czystości) oraz nośnika mgły M-FOG.

Zdaniem specjalistów metoda ta może być z powodzeniem stosowana do realizacji zabiegów dezynfekcyjnych w pomieszczeniach zamkniętych, w tym w obrębie zamkniętych kabin pojazdów.

Firma Ecco Logic wraz z Urzędem Miasta Częstochowy zaprasza wszystkich, którzy chcieliby w ten sposób „odświeżyć” swój pojazd, tym bardziej w okresie wakacyjnych wyjazdów.

W razie dużego zainteresowania dezynfekcja może się wydłużyć, tak by wszyscy przybyli kierowcy mogli z niej skorzystać.

(Źródło: UM Częstochowa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here