fbpx

Ziemia włoska szczęśliwa dla biegaczy Darsoft Running Team

Podczas 22. Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters świetnie zaprezentowali się zawodnicy Darsoft Running Team – Ewa Brych-Kalinowska i Zbigniew Kalinowski. Biegające małżeństwo przywiozło z włoskiej Pescary aż 6 medali.

Reprezentanci częstochowskiego Darsoft Running Team Ewa Brych-Kalinowska i Zbigniew Kalinowski mogą świętować kolejne sukcesy. Z tegorocznych Mistrzostw Europy Mastersów w Pescarze przywieźli po 2 medale indywidualnie i po 1 drużynowo.

„Srebrna” Ewa Brych-Kalinowska przywiozła w sumie 3 krążki tego koloru. Nasza zawodniczka wywalczyła indywidualnie 2 srebrne medale na dystansach 10 km (K45) i 8 km cross (K45) oraz kolejny srebrny medal, tym razem drużynowo, na dystansie 8 km cross (K35).

Ziemia włoska szczęśliwa dla biegaczy Darsoft Running Team 1

Zbigniew Kalinowski do swojej bogatej medalowej kolekcji może dołączyć srebro zdobyte indywidualnie na dystansie 10 km (M40) i brąz na dystansie 8 km cross (M40) oraz wywalczony drużynowo srebrny medal na dystansie 8 km cross (M40).

Ziemia włoska szczęśliwa dla biegaczy Darsoft Running Team 2

Zawodnicy Darsoft Running Team przywieźli z Pescary w sumie 6 medali. Częstochowscy „mastersi” spisali się znakomicie nie tylko indywidualnie, byli też silnym wzmocnieniem w startach drużynowych.

red.

Czytaj także: Krzysztof Kapuściński nie do zatrzymania w Rudzie Śląskiej

Ziemia włoska szczęśliwa dla biegaczy Darsoft Running Team 3
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/