fbpx

Darmowe warsztaty Fundacji Twój Startup podczas “Workshop Week Częstochowa”

 

W dniach 21-25 stycznia Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Startup zaprasza na “Workshop Week Częstochowa” – darmowe, otwarte warsztaty oraz wykłady tematyczne dla mieszkańców Częstochowy i okolic.

Podczas pierwszej edycji wydarzenia osoby zainteresowane tematem przedsiębiorczości będą mogły poszerzyć swoją wiedzę w zakresie promocji w Internecie, zarządzania ryzykiem oraz RODO. W programie przewidziane są także warsztaty z fotografii oraz rękodzielnictwa.

Szkolenia oraz warsztaty odbywać się będą przy ul. Berka Joselewicza 1 lok. 24 w Częstochowie.

Pełny program oraz rejestracja na “Workshop Week Częstochowa” dostępne są na stronie https://twojstartup.pl/workshop-week-czestochowa/

Darmowe warsztaty Fundacji Twój Startup podczas “Workshop Week Częstochowa” 1
Workshop Week w Częstochowie

UWAGA: liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Startup od 2012 roku pomaga rozwijać się osobom rozpoczynającym lub zamierzającym rozpocząć własną działalność gospodarczą. Fundacja oferuje kompleksowe wsparcie początkującym przedsiębiorcom: od udostępnienia osobowości prawnej, przez doradztwo prawne i księgowe oraz pomoc ekspertów z branży IT i marketingu, po zaplecze lokalowe i system szkoleń biznesowych. Aktualnie Fundacja posiada niemal 3000 zarejestrowanych start-upów, co czyni ją największą tego typu organizacją w Polsce.