fbpx

Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy?

W trzeciej kolejce Ligi Europy Raków Częstochowa podejmuje portugalski Sporting Lizbona. Rywal to renomowana piłkarska firma z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej. Czy częstochowianie zdobędą pierwsze punkty w grupie LE?

Po dwóch kolejkach w grupie D Ligi Europy Raków ma na koncie 2 porażki. Czerwono-niebiescy na inauguracje przegrali we włoskim Bergamo z Atalantą 0:2. W drugiej kolejce czerwono-niebiescy grając jako gospodarz przegrali ze Sturm Graz 0:1 i po dwóch kolejkach są bez punktów. Czy w czwartkowym meczu ze Sportingiem nastąpi przełamanie i podopieczni trenera Dawida Szwargi zdobędą pierwsze punkty?

Może być trudno, bo Raków mimo dwóch tygodni spokojnych przygotowań w minioną niedzielę przegrał niespodziewanie w Zabrzu z Górnikiem 1:2 i stracił ważne punkty. Po 11 meczach Raków ma 22 punkty i zajmuje 4. miejsce. Częstochowianie tracą do prowadzącej Jagiellonii Białystok i 2. Śląska Wrocław 4 punkty. Raków ma jednak mecz zaległy i jeszcze może zniwelować straty do czołówki…

Póki co piłkarze Rakowa muszą skoncentrować się na czwartkowym meczu ze Sportingiem, który jak na razie ma na koncie zwycięstwo i porażkę. Klub ze stolicy Portugalii wygrał w Graz ze Sturmem i przegrał u siebie z Atalntą Bergamo. Portugalczycy przylecą do Polski po zwycięstwo, ale czy Raków im na to pozwoli?

– Zachęcamy do zakupu biletów na nadchodzący mecz Rakowa Częstochowa ze Sportingiem CP w ramach rozgrywek Ligi Europy, który odbędzie się 26 października na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu o godzinie 18:45. Przygotowaliśmy dla Państwa bilety typu VIP oraz II i III kategorii, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i cieszyć się niezapomnianymi emocjami podczas tego sportowego wydarzenia – mówi Sylwia Taranek dyrektor klubu biznesu Rakowa.

Klub Biznesu przygotował dla kibiców bilety VIP oraz II i III kategorii, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i cieszył się niezapomnianymi emocjami podczas meczu z renomowanym przeciwnikiem, jakim jest Sporting Lizbona.

Bilet VIP za 749 zł to: wygodne, miękkie siedzenia, które zapewniają komfort oglądania meczu; dostęp do ekskluzywnej strefy gastronomicznej, gdzie będą serwowane wyśmienite potrawy i napoje; darmowy alkohol niskoprocentowy dla miłośników lekkiego relaksu; dostęp do baru z alkoholami wysokoprocentowymi; muzyka na żywo, możliwość networkingu dzięki któremu kibice będą mogli nawiązać cenne kontakty i relacje…

Są też do nabycia bilety II i III kategorii za 299 zł i 249 zł. Dzięki tym biletom ma się zapewnione miejsce w sektorach A1-A3. Dostęp do strefy gastronomicznej, gdzie można zasmakować różnych przekąsek i napojów. Możliwość skosztowania piwa i innych napojów, które umilą czas spędzony na stadionie.

Bilety można kupować online na stronie internetowej: bilety.rakow.com lub bezpośrednio w kasach biletowych na stadionie. Liczba miejsc VIP jest ograniczona.

MR-K, AK, fot: AK

Partnerami relacji są:

Nowa Developer, Nowa Częstochowa, Nowy Reden (www.nowadeveloper.pl)

DMK Invest (www.dmkinvest.pl)

Patrzyk Kotły (www.kotly-patrzyk.pl)

Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 2
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 3
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 4
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 5
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 6
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 7
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 8
Czy Raków zdobędzie w meczu ze Sportingiem Lizbona pierwsze punkty w Lidze Europy? 9