fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeCzęstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie

Częstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie

 

W 2011 roku na sportowej mapie naszego miasta narodziło się Częstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie (CSS), które za siedzibę objęło sobie strzelnice dawnego AZS-u przy ul. Św. Andrzeja 8/10. Od tamtego momentu klub rozwija się prężnie z roku na rok zwiększając liczbę członków jak i poziom wyszkolenia strzeleckiego. Od 2016 roku w CSS zaczęto szkolić młodzież w konkurencjach pneumatycznych (karabin oraz pistolet).

Młodzież rozwija się szybko, kolejni młodzi zawodnicy zaczynają brać udział w zawodach z wielkimi sukcesami. Najmłodszy zawodnik CSS ma 12 lat a najstarszy przeszło 70 lat. Jak widać w każdym wieku można zacząć swoją strzelecką podróż i czerpać z niej pełnymi garściami! W roku 2018 zawodnicy CSS górowali w strzelaniach z pistoletu centralnego zapłonu oraz bocznego zapłonu w województwie śląskim. Z karabinu pneumatycznego nasz zawodnik Roman Cisowski zdobył tytuł Mistrza Polski Open 2018 oraz Puchar Polski Open 2018. CSS również organizuje zawody strzeleckie i to zarówno amatorskie jak i dla posiadaczy licencji strzeleckiej. Zawody odbywają się każdego miesiąca, frekwencja z zawodów na zawody jest coraz wyższa.

W styczniu CSS organizowało po raz kolejny amatorskie zawody dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które bardzo licznie odwiedzili częstochowianie. Nasza strzelnica jest dla każdego, kto chciałby sprawdzić czy jest w stanie trafić z broni palnej w tarczę. Wystarczy opłacić cenę amunicji i czeka na nas ponad 30 różnych rodzajów broni z których można postrzelać! Jest to idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną lub ze znajomymi. Na strzelnicy w Częstochowie organizowane są nawet wieczory panieńskie i kawalerskie! Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia celnego oka i pewności ręki! Może wśród was jest przyszłość częstochowskiego strzelectwa!

 

 

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -