fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportCzęstochowskie środowisko sportowe pomaga chorej Agatce

Częstochowskie środowisko sportowe pomaga chorej Agatce

O młodej częstochowiance 7-letniej Agatce, która wymaga wielomilionowego leczenia, jest głośno w całej Częstochowie i nie tylko. Zbiórkę pieniędzy prowadzą osoby prywatne, urzędy, instytucje, stowarzyszenia. Również częstochowskie środowisko sportowe aktywnie włączyło się do zbiórki pieniędzy dla Agatki Kuberskiej.

Do pomocy dla Agatki włączyły się częstochowskie klubu sportowe. Na meczach Rakowa obecni byli wolontariusze z puszkami. Raków wystawił też na licytację koszulkę meczową z autografami piłkarzy. Również częstochowska Skra zachęcała do wsparcia leczenia 7-letniej Agatki. Także częstochowskie kluby siatkarskie: Sorella Częstochowianka Częstochowa, Exact Systems Norwid Częstochowa, AZS Częstochowa i Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa podczas swoich meczów udostępniały puszkę i prowadziły zbiórkę pieniędzy dla Agatki. Były też licytacje sprzętu sportowego i inne pomysły, aby zbierać pieniądze na leczenie młodej częstochowianki, która obecnie przebywa w USA.

Pieniądze dla Agatki mogli przekazać też kibice koszykarzy AZS Częstochowa podczas meczów w Hali Polonia. Także w trakcie finału siatkarskiej Ligi Biznesu kobiet i mężczyzn, a także Superfinału Lig Amatorskich kobiet i mężczyzn zbierano pieniądze dla Agatki… Wiele klubów z Częstochowy i sportowców włączyło się w zbiórkę pieniędzy…

W minioną środę ogólnopolski turniej siatkarski zorganizowały młodziczki KS Częstochowianki Częstochowa.

Poniżej zamieszczamy link do zbiórki.

https://www.siepomaga.pl/waleczna-agatka

AK, foto: AK

Częstochowskie środowisko sportowe pomaga chorej Agatce 1
Częstochowskie środowisko sportowe pomaga chorej Agatce 2
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -