fbpx
Strona główna Polecane Częstochowskie MZDiT szuka choinek, które na święta ozdobią miasto. Masz zbędne drzewo,...

Częstochowskie MZDiT szuka choinek, które na święta ozdobią miasto. Masz zbędne drzewo, oddaj je, niech cieszy innych

Częstochowskie MZDiT szuka choinek, które na święta ozdobią miasto. Wzorem ubiegłych lat do przygotowania bożonarodzeniowych dekoracji Zarząd chce wykorzystać drzewa, które i tak zostaną wycięte, a których chcą się ze swoich posesji pozbyć osoby prywatne.

Jak co roku chcemy udekorować miasto na czas Bożego Narodzenia — przekazuje MZDiT. – Dlatego analogicznie do lat poprzednich, prosimy o kontakt każdego z terenu miasta czy regionu, kto po uprzednim uzyskaniu stosownych zgód administracyjnych, jest zmuszony do pozbycia się drzewa iglastego ze swojej prywatnej posesji. Być może takie drzewa trafią, podobnie jak przed rokiem, na Plac Biegańskiego czy pl. Orląt Lwowskich i staną się wyjątkowymi choinkami bożonarodzeniowymi, które przybliżą nam świąteczny klimat.

Częstochowskie MZDiT szuka choinek, które na święta ozdobią miasto. Masz zbędne drzewo, oddaj je, niech cieszy innych 1
Rok temu na placu Biegańskiego stała choinka pochodząca z prywatnej posesji

W sprawie choinek można się kontaktować drogą mejlową, wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 343664305 wew.189.


Warto rozważyć tę propozycję i dać drzewu drugie życie, a wszystkim mieszkańcom miasta odrobinę radości, której zwłaszcza w tym roku tak bardzo nam wszystkim brakuje.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here