Częstochowska policjantka ,,wybiegała” dwa pierwsze miejsca na podium

5 listopada odbył się Niebieski Bieg Niepodległości, w którym wzięła udział sierż. Agnieszka Jeż – policjantka z Częstochowy. Zdobyła dwa pierwsze miejsca.

W sobotę w Niebieskim Biegu Niepodległości w Lesie Łagiewnickim (Łódź) wzięło udział 313 biegaczy. Z okazji 104. rocznicy odzyskania wolności przez Polskę, w 10-kilometrowym biegu przełajowym, wystąpiła również sierż. Agnieszka Jeż.

Policjantka z Częstochowy wystartowała w reprezentacji Polskiej Policji. W kategorii Policja–kobiety, częstochowska zawodniczka była najszybsza – zdobyła I miejsce, a w kategorii Open–kobiety – zdobyła III miejsce. Drużynowo natomiast, w reprezentacji Polskiej Policji, „wybiegała” złoty medal i puchar Komendanta Głównego Policji.