fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaUncategorizedCzęstochowska policja zatrzymała dilera narkotyków. 22-latek miał przy sobie 750 działek metamfetaminy

Częstochowska policja zatrzymała dilera narkotyków. 22-latek miał przy sobie 750 działek metamfetaminy

750 działek metamfetaminy miał przy sobie 22-latek, którego zatrzymała częstochowska policja. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

Dilera narkotyków zatrzymali policjanci z Komisariatu VI Policji w Częstochowie. Do zatrzymania doszło w niedzielę. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 10 tysięcy złotych.

Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że młody mieszkaniec Częstochowy może posiadać przy sobie narkotyki. Gdy podejrzewany o posiadanie narkotyków 22-latek został zauważony przez policjantów na jednej z ulic, podjęli oni czynności mające na celu zweryfikowanie tej informacji.

– Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo i był pobudzony – przekazała Komenda Miejska Policji w Częstochowie. – Po chwili okazało się, że przyczyną tego zachowania była znaczna ilość białego proszku w plecaku. Mieszkaniec miasta posiadał przy sobie ponad 750 działek dilerskich metamfetaminy i kilka działek ekstazy.

Częstochowianin trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -