fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaCzęstochowska Filharmonia proponuje z okazji Dnia Kobiet przeboje Seweryna Krajewskiego

Częstochowska Filharmonia proponuje z okazji Dnia Kobiet przeboje Seweryna Krajewskiego

W najbliższy piątek, 5 marca, Filharmonia Częstochowska zaprasza panie, ale nie tylko, na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod hasłem „Nie jesteś sama – Krajewski symfonicznie” rozpocznie się o godzinie 19.

Piątkowy koncer przygotowali znani z projektów “Połońska śpiewa Osiecką” i “Młynarski symfonicznie” wokalistka Izabela Połońska i aranżer Leszek Kołodziejski. Tym razem w sali koncertowej zabrzmią znane przeboje kompozytora i lidera zespołu Czerwone Gitary. Jak zapewniają autorzy przedsięwzięcia będzie przebojowo, lirycznie i sentymentalnie.

Do udziału w tym projekcie udało się zaprosić wyjątkowego wokalistę Wojciecha Myrczka – laureata wielu wokalnych konkursów jazzowych w kraju i za granicą. Wystąpią: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod batutą Adama Klocka, Iza Połońska – śpiew, Wojtek Myrczek – śpiew, Leszek Kołodziejski – fortepian, akordeon, Michał Kobojek – saksofon, Michał Grott – gitara basowa, Radek Bolewski – perkusja. W programie znajdą się piosenki w większości do tekstów Agnieszki Osieckiej:  tytułowa „Nie jesteś sama”,  „Uciekaj, moje serce”, „Pod niebami”, „Sama chciała” i wiele innych.

Cena biletów: 50 zł (normalny), 45 zł (ulgowy). Wejściówki do nabycia w kasie lub za pośrednictwem strony internetowej Filharmonii.

Ponieważ w dalszym ciągu mamy epidemię, Filharmonia Częstochowska przypomina melomanom o kilku ważnych zasadach.

Uczestnicy koncertów i imprez w Filharmonii zobowiązani są do:

  • zasłaniania nosa i ust, przy pomocy m.in.: maseczki ochronnej, zapewnionej we własnym zakresie, przez cały czas (również w czasie koncertu) przebywania na terenie Filharmonii
  • wypełnienia oświadczenia, można to zrobić wcześniej, pobierając ze strony Filharmoniihttps://bit.ly/FilharmoniaCz_oswiadczenie  
  • poddania się bezdotykowemu badaniu temperatury
  • dezynfekcji rąk
  • zachowania dystansu społecznego zwłaszcza w kolejce do Kasy lub przy wejściach na sale koncertowe

Filharmonia udostępnia publiczności 50% miejsc na sali koncertowej. Wyłączone miejsca są odpowiednio oznaczone na sali koncertowej.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here