fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowski sąd skazał na 3 lata więzienia 24-latka, który napadał na kobiety

Częstochowski sąd skazał na 3 lata więzienia 24-latka, który napadał na kobiety

Mężczyzny w ciągu 3 lat dokonał w Częstochowie pięciu napaści na kobiety na tle seksualnym. Decyzją sądu poza odbywaniem kary więzienia, mężczyzna będzie się musiał również poddać leczeniu.

23-letni wówczas mężczyzna został zatrzymany przez policję niemal rok temu, w kwietniu 2020 roku. Jak ustalili śledczy, częstochowianin napadał na kobiety między grudniem 2018 a wiosną 2020 roku.

Mężczyzna napadł w sumie na pięć kobiet w wieku od 16 do 40 lat. Za każdym razem atakował kobietę, którą wcześniej upatrzył sobie w autobusie. Wysiadał za nią i gdy miał sposobność, napadł na nią. Do ataków dochodziło w równych dzielnicach Częstochowy, w Gnaszynie, na Północy i Stradomiu oraz na Parkitce.

O sprawie pisaliśmy tutaj:

Młody częstochowianin oskarżony został o doprowadzenie przemocą pięciu kobiet w wieku od 16 do 40 lat do poddania się innej czynności seksualnej. Sąd częstochowski skazał go na trzy lata więzienia. Decyzją sądu, częstochowianin musi również poddać się terapii.

Na taki wyrok wpływ miała opinia biegłych, których zdaniem mężczyzna ma zaburzenia na tle seksualnym, a w momencie popełniania przestępstw miał ograniczoną poczytalność.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here