fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowscy policjanci włączyli się w akcję na rzecz chorego Michałka i zebrali...

Częstochowscy policjanci włączyli się w akcję na rzecz chorego Michałka i zebrali 40 kilogramów plastikowych nakrętek

Od ponad tygodnia na Placu Biegańskiego w Częstochowie stoi serce, do które można wrzucać plastikowe nakrętki od butelek. Zbiórkę zorganizowano, aby zebrać fundusze na leczenie 11-letniego Michała.

Częstochowscy policjanci włączyli się w akcję na rzecz chorego Michałka i zebrali 40 kilogramów plastikowych nakrętek 1

Odzew częstochowian jest niesamowity. Już od pierwszego dnia wrzucali oni nakrętki do serca, szybko je wypełniając. Do akcji włączyli się również członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Częstochowie. Zebrali oni mnóstwo nakrętek, które wrzucili do „eko-serca” stojącego przed częstochowskim ratuszem.

Tym razem policyjni związkowcy z Częstochowy zebrali około 40 kilogramów plastikowych nakrętek, które przekazali na leczenie 11-letniego Michała – poinformowała Sabina Chyra-Giereś, rzecznika prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Częstochowie – starszy aspirant Arkadiusz Kobiela wraz z aspirantem Danielem Zychem i aspirantem Tomaszem Krzemińskim wypełnili „eko-serce” po brzegi, bo w pomaganiu liczy się każdy, nawet najmniejszy gest.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here