Jest zwycięstwo siatkarek KS Częstochowianki z rywalkami z Tarnowa

Sobotni mecz KS Częstochowianki z PWSZ Tarnów zakończył się wygraną częstochowskich siatkarek 3:1.

Po 3 kolejkach KS Częstochowianka miała na koncie tylko 4 punkty. Po sobotnim spotkaniu z Państwowa Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha wzbogaciły się o kolejne zwycięstwo w 1 lidze i o kolejne 3 punkty w tabeli.

Siatkarki Częstochowianki dość pewnie wygrały pierwszą partię. Podobnie było w drugiej. Gdy wydawało się, że gospodynie pewnie wygrają 3:0 rywali zdołały zwyciężyć w trzecim secie i zrobiło się 2:1.

Na szczęście po zaciętej czwartej partii Częstochowianka wygrała swojego trzeciego seta w meczu i całe spotkanie 3:1.

W piątej kolejce częstochowskie siatkarki mają jechać do dalekiego Krosna na mecz z Karpatami.

KS Częstochowianka Częstochowa – PWSZ Tarnów 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:21)