fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeCzęstochowa. Tymczasowe zmiany tras kilku linii autobusowych w związku z pracami drogowymi...

Częstochowa. Tymczasowe zmiany tras kilku linii autobusowych w związku z pracami drogowymi na ulicy Okrzei

W sobotę, 22 kwietnia zostaną wprowadzone objazdy dla kilku linii MPK. Ma to związek z planowanymi pracami drogowymi na ulicy Okrzei. 12, 19, 32, 35 pojadą zmodyfikowanymi trasami, a linia 39 zostanie zawieszona.

Już dzisiaj rozpoczną rozpoczną się prace związane z naprawą barier betonowych na łącznicy węzła DK-46 (al. Jana Pawła II) z DK-91 (al. Wojska Polskiego), a jutro (sobota, 22 kwietnia), autobusy linii 12,19, 32, 35 i 39 pojadą zmienionymi trasami.

12-tka będzie jeździła skróconą trasą do przystanku STARY RAKÓW, pomijając ulicę Łukasińskiego i pętlę przy dworcu na Rakowie, 19– od Żabińca do Jesiennej bez zmian, a dalej w obu kierunkach ulicami Bohaterów Katynia, Zesłańców Sybiru i Aleją Pokoju, z wjazdem na pętlę RAKÓW DW. PKP; 32– od ul. Wielkoborskiej do D.H. Sezam bez zmian, dalej prosto Aleją Pokoju do Rejtana, ale z wjazdem na pętlę RAKÓW DW. PKP. I tu ważna informacja- odjazdy z pętli ARCHIWUM PAŃSTWOWE będą wykonywane z opóźnieniem o 6 minut. Autobusy linii 35– od Legionów do pętli RAKÓW DW. PKP bez zmian, następnie powrót na Aleję Pokoju i dalej Aleją Niepodległości do ZAJEZDNI MPK (tutaj również możemy spodziewać się kilkuminutowych opóźnień w odjazdach autobusów). Linia 39 zostanie na ten jeden dzień zawieszona.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV