Co za mecz na Loretańskiej! Skra pokonała Wigry Suwałki, choć dwa razy przegrywała…

Piłkarze Skry Częstochowa w środę w meczu 2 ligi podejmowali Wigry Suwałki. Częstochowianie dwa razy przegrywali, ale ostatecznie wygrali 3:2 i odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu w 2021 roku!

Środowe spotkanie przy ul. Loretańskiej zapowiadało się bardzo ciekawie, bo grali sąsiedzi z tabeli. I takie było. Piłkarze rozegrali szybki mecz, w którym padło pięć bramek.

Goście pierwsze prowadzenie objęli już w 10. minucie. W 27. minucie wyrównał Hubert Sadowski. Chwilę później (29. minuta) Wigry podwyższyły na 2:1. Minutę później Kamil Wojtyra wyrównał na 2:2… Przed przerwą więcej bramek już nie padło.

Po zmianie stron obydwa zespoły grały już uważniej w obronie. Częstochowscy piłkarze na prowadzenie wyszli w 70. minucie. Autorem jak się później okazało zwycięskiej bramki był Rafał Brusiło.

Skra w 21 meczu odniosła 13 zwycięstwo. Ma na koncie 40 punktów i umocniła się na 4. miejscu w 2 lidze.

Skra Częstochowa – Wigry Suwałki 3:2 (2:2)