fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneChory na raka nastolatek czeka na ratunek, a złodziej ukradł puszkę z...

Chory na raka nastolatek czeka na ratunek, a złodziej ukradł puszkę z datkami na jego leczenie

Chory na raka nastolatek czeka na ratunek, a złodziej ukradł puszkę z datkami na jego leczenie. Zdarzenie miało miejsce w sklepie Forfiter exclusive 24H znajdującym się w częstochowskiej dzielnicy Wyczerpy.

Chory na raka nastolatek czeka na ratunek, a złodziej ukradł puszkę z datkami na jego leczenie 1

Właściciele sklepu opublikowali nagranie z kamer monitoringu i apelują do internautów o pomoc w ustaleniu, kim był złodziej, który ukradł puszkę z datkami.

– Nie łudzimy się, że pieniądze wrócą do nas ale apelujemy do Ciebie złodzieju, zastanów się! – napisali na Facebooku. -Nie ukradłeś tylko głupiej świnki, ukradłeś komuś marzenia!

Do skradzionej puszki klienci sklepu wrzucali pieniądze na leczenie chorego na raka mózgu 17-letniego Igora. Dla młodego częstochowianina jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Właśnie na ten zabieg jego najbliżsi i przyjaciele zbierają, gdzie się da pieniądze od kilku tygodni.

Historię zbiórki opisywaliśmy także na naszym portalu:

Do zbiórki włączył się także sklep Forfiter exclusive 24H. Przy kasie wystawiono puszkę, do której dobrowolne datki na leczenie nastolatka mogli wrzucać klienci. W sobotę puszka ze zbiórką zniknęła. Na nagraniu widać, że zabrał ją mężczyzna, który tego dnia odwiedził sklep. Właściciele sklepu opublikowali film dokumentujący to zdarzenie. Szukają sprawcy.

– Wyznaczyliśmy nagrodę za pomoc w ustaleniu, kim był ten człowiek – powiedziano nam w sklepie. – Ponieważ chodzi o charytatywną zbiórkę chcemy, aby zdobywca tej nagrody razem z nami przekazał te pieniądze na konto Igora. To będzie taki rodzaj rekompensaty za to, co udało nam się wcześniej uzbierać.

Nagranie z kamery przemysłowej oraz ewentualnie ustalone dane dotyczące złodzieja mają być przekazane policji.

Film można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/FORFITERexclusive/videos/262112295707355

Szczegóły dotyczące zbiórki dla Igora znajdują się na stronie siepomaga.pl:

https://www.siepomaga.pl/igor-flak

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -