fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoChcą radarów, żeby było bezpieczniej

Chcą radarów, żeby było bezpieczniej

Samorząd Radomska wstąpił do Inspekcji Transportu Drogowego o montaż radarów na dwóch ruchliwych ulicach miasta. Gina  jest już po pierwszych uzgodnieniach w tej sprawie. W urzędzie miasta odbyło się spotkanie z przedstawicielami Inspekcji. Rozmawiano o kwestiach technicznych związanych z ustawieniem fotoradarów.  Następnym krokiem będzie podpisanie stosownej umowy.

Samorząd chce, aby aparatura mierząca prędkość, z jaką jeżdżą kierowcy stanęła w rejonie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Narutowicza oraz przy skrzyżowaniu ulic Krakowskiej, Gidelskiej i Torowej.

Chcą radarów, żeby było bezpieczniej 1


Władze miasta zwróciły się o pomoc do Inspekcji Transportu Drogowego w związku z dużym zagrożeniem, jakie dla pieszych, w tym także dzieci, stwarzają jeżdżące tam zbyt szybko samochody. Stojące w tym rejonie miasta znaki informujące  o ograniczeniu prędkości, a także o sąsiadującej z ulicą szkole niestety nie wszystkich kierowców skłaniają do zdjęcia nogi z gazu. Być może dopiero widok fotoradarów i groźba wysokiego mandatu zmusi kierujących do respektowania przepisów.

Poprzedni artykułŚwięto Ciulimu i Czulentu
Następny artykułŚroda z komiksami
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here