fbpx
Strona głównaPolecaneCasting do nowego filmu Skolimowskiego. Od 28 czerwca zdjęcia kręcone będą w...

Casting do nowego filmu Skolimowskiego. Od 28 czerwca zdjęcia kręcone będą w Częstochowie

Trwa casting online dla statystów do filmu “IO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Ekipa filmowa już niebawem zjawi się w Częstochowie.

-Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i jako statyści wcielić się w postacie widzów w cyrku, to serdecznie prosimy o wysłanie zgłoszeń – zachęca mkmStudio, które organizuje casting online do filmu “IO”.

Pod tym tytułem kryje się najnowszy obraz Jerzego Skolimowskiego, twórcy takich filmów jak “11 minut”, “Essential Killing” czy “Cztery noce z Anną”. Według zapowiedzi “IO” jest historią o osiołku, która zaczyna się w polskim cyrku a kończy się we włoskiej rzeźni…

Casting do nowego filmu Skolimowskiego. Od 28 czerwca zdjęcia kręcone będą w Częstochowie 1
mat.prasowe

Zdjęcia do produkcji odbywać się będą także w Częstochowie. Zaplanowano je od 28 czerwca do 1 lipca. Głównym obiektem, w którym będą realizowane ma być cyrk.

Kto chciałby wystąpić w filmie jako statysta, może zgłaszać się mailowo. Zgłoszenia z dopiskiem „IO” zawierające imię i nazwisko, numer telefonu, aktualne zdjęcie twarzy oraz sylwetki należy kierować na adres [email protected]

Ekipa filmowa poszukuje kobiet i mężczyzn w wieku od 17 do 70 lat oraz dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Z wybranymi osobami organizatorzy będą kontaktować się telefonicznie.

W Częstochowie kręcony będzie też “Prorok”

Warto dodać, że to nie jedyny film, który w najbliższym czasie kręcony będzie w naszym mieście. Jak już pisaliśmy, 29 czerwca realizowane będą zdjęcia do filmu “Prorok” w reżyserii Michała Kondrata. Obraz opowiadać ma historię kardynała Stefana Wyszyńskiego.

ZS

Czytaj także: Chcesz wystąpić w filmie? W Częstochowie kręcony będzie “Prorok”, statyści poszukiwani

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here