Brązowy medal tenisistek stołowych Bebetto UJD AZS

Tenisistki stołowe Bebetto UJD AZS przegrały w sobotę rewanżowe spotkanie półfinałowe ekstraligi z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg i sezon 2020/21 zakończyły na 3. miejscu i z brązowymi medalami.

Częstochowskie tenisistki stołowe pierwszy mecz półfinału play-off przegrały w Tarnobrzegu 0:3 i nie zdobyły nawet seta. Rywalki na rewanż przyjechały z pewnością bardzo rozluźnione. W pierwszym meczu Roksana Załomska pokonała Elizabete Samarę 3:0. Jednak losy awansu do finału rozstrzygnęły się w drugiej partii. Victoria Pavlovich wygrała pierwszego seta 11:7 z Sandrą Wabik i rywalki mogły świętować awans. Pavlovich pokonała Wabik 3:1 i doprowadziła w meczu do remisu 1:1.

W trzecim meczu dnia Tetyana Bilenko ograła 3:0 Agatę Zakrzewską. Do remisu w meczu doprowadziła Pavlovich, która po emocjonującym spotkaniu pokonała 3:2 Załomską.

W decydującej partii dnia Elizabeta Samara 3:0 Sandrę Wabik i KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrał mecz 3:2 i mógł cieszyć się z awansu do finału.

Tenisistkom stołowym Bebetto UJD AZS Częstochowa należy podziękować za grę w obecnym sezonie, za zwycięstwa i za kolejny medal w historii klubu.