Trzech juniorów Włókniarza w czołowej 6 Brązowego Kasku. Jakub Miśkowiak na podium

Junior Eltrox Włókniarz Częstochowa Jakub Miśkowiak zajął trzecie miejsce podczas finału Brązowego Kasku. W dodatkowym biegu pokonał swojego klubowego kolegę Mateusza Świdnickiego.

Finał Brązowego Kasku rozegrano w środę w Ostrowie Wielkopolskim. Wygrał Mateusz Cierniak z Unii Tarnów, który zgromadził 14 punktów. Drugi był reprezentant gospodarzy Sebastian Szostak z TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski (13 punktów). Trzecie miejsce wywalczył Jakub Miśkowiak. Miśkowiak zawody rozpoczął od ostatniej pozycji. Później wygrał 4 wyścigi, co dało mu 12 punktów. 12 punktów wywalczył też drugi z reprezentantów Włókniarza Mateusz Świdnicki. W biegu barażowym o 3. miejsce wygrał Miśkowiak, a dla Świdnickiego przypadło 4. pozycja w turnieju.

Trzeci z reprezentantów Eltrox Włókniarza Bartłomiej Kowalski zdobył 8 punktów i został sklasyfikowany na wysokiej 6. pozycji.