Z uwagi na epidemię koronawirusa poszczególne federacje na Puchar Europy mogły nominować swoich najlepszych zawodników. Polska federacja nominowała czterech zawodników, w tym dwóch z Bocar Włókniarza. Częstochowę reprezentowali: Kacper Halkiewicz i Paweł Caban. Oprócz nich byli także Mikołaj Krok i Antoni Kawczyński.

Najlepiej z Polaków zaprezentował się Kacper Halkiewicz z Bocar Włókniarza Częstochowa. Na torze w Gdańsku wywalczył 8 punktów i został sklasyfikowany na 8. miejscu. Drugi z częstochowian Paweł Caban miał być rezerwowym. Wystartował trzy razy, ale nie zdobył punktu.

Krok zakończył zawody na 15. miejscu (1 punkt), a Kawczyński na 16. pozycji (1 punkt).

Młodzi żużlowcy Bocar Włókniarz startowali w Pucharze Europy w miniżużlu. Najlepszy z Polaków był Kacper Halkiewicz. Paweł Caban też był w czołowej 17. zawodników z Europy 2

Zawody zdominowali Duńczycy, którzy zajęli trzy miejsca w czołowej czwórce. Pierwsze i drugie miejsce pojechało do zawodników z Danii, a trzecie do Niemiec. Czwarte miejsce też zajął żużlowiec ze Skandynawii.