fbpx

Firma Bocar czołowy producent samochodów dla straży pożarnej

Straż pożarna oraz inne jednostki ochrony przeciwpożarowej wykorzystują w swoich działaniach różnego rodzaju specjalistyczne pojazdy. W miejscowości Korwinów koło Częstochowy od 1992 roku działa firma Bocar będąca jednym z największych producentów nowych samochodów pożarniczych.  

Firma z Korwinowa dostarcza rocznie około 100 specjalistycznych pojazdów na różnych typach podwozi renomowanych marek. Dzięki zdobytemu przez ponad trzydzieści lat doświadczeniu spółka Bocar może przyjąć do realizacji nawet najbardziej nietypowe nadwozia, także według indywidualnych zamówień.

Flota samochodów strażackich pełni podstawową rolę w systemie ratowniczym każdej jednostki ochrony przeciwpożarowej, musi więc spełniać odpowiednie kryteria. Pojazdy produkowane przez firmę Bocar odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością podczas akcji, a przy tym są nowoczesne, estetyczne i niezwykle funkcjonalne.  

Firma Bocar czołowy producent samochodów dla straży pożarnej 1

Działalność spółki nie ogranicza się wyłącznie do produkcji samochodów pożarniczych. W jej portfolio znajduje się także zlokalizowany w Poczesnej, przy ul. Warszawskiej 22 Autoryzowany Salon sprzedaży samochodów nowych marek: Suzuki, Maxus, Isuzu a także Autoryzowany Serwis oraz jedyne w regionie Centrum likwidacji szkód komunikacyjnych obsługujące zarówno pojazdy osobowe jak i ciężarowe.

Warto odwiedzić salon w Poczesnej, bowiem Bocar ma do zaproponowania wyjątkowo szeroką ofertę samochodów – od miejskich kompaktów poprzez auta typu SUV z napędem na 4 koła oraz pickup, pojazdy specjalistyczne oraz elektryczne samochody osobowe i dostawcze.

Firma Bocar czołowy producent samochodów dla straży pożarnej 2

Niezaprzeczalnym atutem firmy jest kompleksowa obsługa oraz wykwalifikowany zespół doradców, który doradzi w doborze najodpowiedniejszego samochodu dla każdego, zaproponuje finansowanie i korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, zaś zespół mechaników oraz doradców zadba o to, aby samochody były zawsze w doskonałej kondycji mechanicznej.

Firma Bocar zaprasza do odwiedzenia salonu i poznania jego niezwykłej atmosfery – Poczesna ul. Warszawska 22, więcej na: www.bocar.com.pl

Czytaj także: Wady ukryte i niejasna historia. Czego boją się Polacy kupujący używane samochody?

Firma Bocar czołowy producent samochodów dla straży pożarnej 6
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/