Radomsko po raz kolejny zaprasza do akcji „BiegamBoLubię Lasy Radomsko”

0
2032
jogging

Radomsko po raz kolejny zaprasza do akcji „BiegamBoLubię Lasy Radomsko” wszystkich początkujących biegaczy.

logo
Fot. Powiat Radomszczański

„BiegamBoLubię Lasy” jest to akcja organizowana przez Fundację Wychowanie przez Sport. Zajęcia – treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki. Sama marka BiegamBoLubię jest jedną z najbardziej znanych i popularnych marek biegowych w Polsce.

W kolejnej edycji, tym razem wiosenno-letniej, na amatorów biegania czeka do wyboru 20 lokalizacji leśnych znajdujących się w całej Polsce. Spotkania, podczas których biegacze będą trenować pod okiem specjalistów, potrwają do końca czerwca.

W godzinnych treningach mogą wziąć udział zarówno biegacze zaawansowani, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rodzajem sportu.

Również Radomsko już po raz kolejny jako jedyne miasto w  województwie łódzkim poprowadzi spotkania dla początkujących biegaczy pod nazwą „BiegamBoLubię Lasy Radomsko”. Treningi będą się odbywać pod czujnym okiem trenera Sebastiana Pierzchalskiego i Roberta Milera z Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko.

Spotkania „BiegamBoLubię Lasy Radomsko” rozpoczną się od 8 maja 2021 roku i będą trwać do końca czerwca w każdą sobotę o godzinie 9:00 przy szlabanie na Suchej Wsi.

BiegamBoLubię lasy
Fot: Powiat Radomszczański (zdjęcie z poprzedniej edycji BBL Lasy Radomsko)