fbpx

Chcesz, żeby w Częstochowie odbyło się bezpłatne szkolenie dla motocyklistów z zakresu bezpieczeństwa? Zagłosuj!

Do 30 grudnia trwa głosowanie, które organizują MotoPomocni. Wyłoni ona listę 20 miast, w których zorganizowane będą bezpłatne szkolenia dla motocyklistów z zakresu bezpieczeństwa.

Kampania społeczna MotoPomocni.pl została uruchomiona w marcu 2013 r. i aktualnie jest to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Zespół tworzy grupa kilkudziesięciu najlepszych ratowników – instruktorów, instruktorów oraz ekspertów rozlokowanych na terenie całej Polski. – Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, aby organizowane przez nasz szkolenia spełniały najwyższe standardy zarówno merytoryczne jak i organizacyjne. Szkolimy według aktualnych wytycznych, a nasze umiejętności dydaktyczne pozwalają na szybką i skuteczną edukację – zapewniają MotoPomocni.

Do 30 grudnia na facebookowej stronie Motopomocnych trwa głosowanie, w ramach którego wyłonionych zostanie 20 miast, w których odbędą się bezpłatne szkolenia dla motocyklistów z zakresu bezpieczeństwa. Walczy o nie 30 miast – w tym Częstochowa – wytypowanych w głosowaniu wstępnym. By zagłosować na jedno z nich, trzeba wybrać grafikę z odpowiednią nazwą i dać „lajka”. Motopomocni na przełomie stycznia – kwietnia przyjadą do miast, które zdobędą największą liczbę „polubień”.

Chcesz, żeby w Częstochowie odbyło się bezpłatne szkolenie dla motocyklistów z zakresu bezpieczeństwa? Zagłosuj! 2
MotoPomocni (mat. Facebook)

– Chciałbym, żeby w Częstochowie odbyło się szkolenie dla motocyklistów, z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, organizowane przez Motopomocnych. Podczas szkolenia wykorzystywany jest sprzęt 3D, sztuczne rany itp. Byłem na takim szkoleniu w Kluczborku i naprawdę warto. Szkolenie jest za darmochę. Żeby się odbyło, nasze miasto musi znaleźć się wysoko w głosowaniu. To zajmie maksymalnie 20 sekund, a może sprawić, że kilkadziesiąt kierowców jednośladów nabędzie nowe umiejętności. A przecież każdy z nas, może nagle potrzebować nagłej pomocy – zachęca do głosowania Sebastian Adamus, częstochowski motocyklista.

Szczegóły: motopomocni.pl.

ZS