fbpx
Strona głównaWiadomościBezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców gminy Mstów

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców gminy Mstów

Mstów oferuje swoim mieszkańcom skorzystanie z bezpłatnej pomocy psychologicznej. Punkt konsultacyjny znajduje się w Urzędzie Gminy Mstów przy ul. Gminnej 14.

Pomoc psychologiczna skierowana jest do osób uzależnionych, uwikłanych w trudne sytuacje losowe, czy doświadczających przemocy w rodzinie.
Na wsparcie specjalistów mogą liczyć także bliscy osób, które zgłoszą się na konsultacje. Odpowiednia informacja, motywacyjna rozmowa i wskazówki psychologa, mogą stać się początkiem nowej i bezpieczniejszej drogi życia. Życia bez nałogu i przemocy. Warto wykonać pierwszy, choć niełatwy krok, podjąć psychoterapię lub leczenie.

Spotkania w Gminnym Punkcie Konsultacyjnym odbywać się będą w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godzinach od 8:30 do 11:30. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Urzędu Gminy- https://www.mstow.pl/
Żeby umówić się na wizytę, można zadzwonić bezpośrednio do psychologa pod nr telefonu 507 256 596 lub do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Mstowie pod nr 34 328 40 05 w.46/47.
Jeśli z jakiegoś powodu, osoba zainteresowana nie będzie mogła zjawić się osobiście na umówiony termin, dostępne są konsultacje telefoniczne.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -