Bądź bezpieczny nad wodą

0
342

Dzielnicowi wspólnie z profilaktykiem społecznym odwiedzają miejsca gdzie mieszkańcy powiatu kłobuckiego wypoczywają nad wodą.

Policjanci promują bezpieczne zachowania, rozdają ulotki, rozmawiają z dziećmi i ich opiekunami, a także z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą przy zbiornikach wodnych. Wszystkie działania mundurowi realizują zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”.

Dzielnicowi wspólnie z profilaktykiem społecznym kłobuckiej komendy sierż. Marleną Wiśniewską odwiedzają i kontrolują miejsca na terenie całego powiatu, gdzie mieszkańcy odpoczywają nad wodą.

Policjanci promują bezpieczne zachowania, rozdają ulotki, rozmawiają z dziećmi i ich opiekunami, a także z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą przy zbiornikach wodnych.

Działania mundurowych wynikają przede wszystkim z potrzeby przypomnienia wszystkim dzieciom i ich opiekunom, że w okresie wakacyjnego wypoczynku, należy w szczególności myśleć o bezpieczeństwie. Spotkaniach stróże prawa przekazują informacje o tym, jak i gdzie można bezpiecznie się kąpać i uprawiać sporty wodne. Wszystkie działania policjanci realizują zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here