AZS Częstochowa pokonał IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice bez straty seta

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w środowy wieczór siatkarze AZS Częstochowa. Zawodnicy trenera Rafała Legienia w meczu kolejki pokonali IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:0.

Mecz siatkarzy AZS-u i IM zapowiadał się bardzo ciekawie. Na boisku spotkali się zawodnicy wicelidera i 3. w tabeli IM Faurecia Volley. Spotkanie poza pierwszym setem było zacięte i emocjonujące.

Częstochowianie nadspodziewanie dobrze rozpoczęli mecz i rozbili gości do 11. Pozostałe dwa sety były jednak bardzo wyrównane i rozstrzygały się dopiero po grze na przewagi.

Drugą partię AZS wygrał 26:24, a trzecią 33:31! Gospodarze popisali się udanym pościgiem, bo na początku seta goście niespodziewanie prowadzili już kilkoma punktami…

AZS Częstochowa – IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:0 (25:11, 26:24, 33:31)

AZS: Wierciński, Żuk, Woźnica, Aniołek, Miarka, Konieczny, Wasilewski (libero), Szadkowski (libero) – Herman, Łapaj, Bera, Grajoszek, Pośpiech.