Młodzicy AZS 2020 Częstochowa z brązowym medalem w siatkówce plażowej

0
249

– To cudowny, wcześniejszy prezent na Dzień Ojca – mówi trener Przemysław Miodek o brązowym medalu Wojciecha Deko i Kacpra Miodka w turnieju finałowym mistrzostw województwa śląskiego młodzików.

Młodzicy AZS 2020 Częstochowa z brązowym medalem w siatkówce plażowej 1

W miniony weekend w Będzinie rozegrany został turniej finałowy mistrzostw  województwa śląskiego młodzików w siatkówce plażowej. W stawce 30 par znalazły się dwie z Częstochowy. Barwy AZS 2020 Częstochowa reprezentowali: Kacper Miodek i Wojciech Deko oraz Michał Kostarczyk i Jan Wawrzyniak.

Z bardzo dobrej strony spisała się para Miodek/Deko. Młodzicy AZS-u 2020 Częstochowa w debiucie na plaży zdobyli brązowe medale mistrzostw województwa śląskiego i awansowali do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski z szansami na ogólnopolski medal.

Druga para AZS 2020 Kostarczyk/Wawrzyniak została sklasyfikowana w przedziale miejsce 9.-12. Na 30 grających par.

– Turniej zdominowały pary gospodarzy z Będzina – mówi Przemysław Miodek, który podczas turnieju był trenerem swojego syna i jego partnera. – W finale zagrały pary z Będzina. W meczu o trzecie miejsce też graliśmy z parą z Będzina i Kacper z Wojtkiem okazali się lepsi i wywalczyli brązowe medale i szansę gry o medale mistrzostw Polski.

Przemysław Miodek cieszy się z udanego debiutu syna. – Nie można sobie wymarzyć lepszego debiutu jak trzecie miejsce w mistrzostwa województwa – mówi Przemysław Miodek. – Kacper z Wojtkiem właśnie rozpoczęli przygodę z siatkówką plażową z mocnym przytupem. To cudowny, wcześniejszy prezent na Dzień Ojca.  

Młodzicy AZS 2020 Częstochowa z brązowym medalem w siatkówce plażowej 2
Młodzicy AZS 2020 Częstochowa z brązowym medalem w siatkówce plażowej 3

Foto: Przemysław Miodek – archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here