fbpx
Strona głównaPolecaneAukcje na rzecz WOŚP. Jakie licytacje przygotował sztab z Częstochowy?

Aukcje na rzecz WOŚP. Jakie licytacje przygotował sztab z Częstochowy?

29. Finał WOŚP już w niedzielę 31 stycznia. Fundację Jerzego Owsiaka można wspierać także włączając się do charytatywnych aukcji, które na Allegro prowadzi sztab z Częstochowy.

W niedzielę 31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Hasło przewodnie zbiórki to “Finał z głową”. Fundacja Jerzego Owsiaka chce skupić się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii (pisaliśmy już o tym na naszym portalu).

WOŚP zagra nie tylko w całej Polsce, ale również w różnych zakątkach świata. Po raz kolejny Finał odbędzie się również w Częstochowie. Lokalny sztab, którego szefową jest Amelia Walotek, proponuje rozmaite formy wsparcia Orkiestry. Każdy, kto chciałby dorzucić środki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci,może wziąć więc np. udział w charytatywnych licytacjach. Sztab organizuje je za pośrednictwem Allegro. Licytacje dostępne są na koncie 1234sztabczewa.

Przypomnijmy, że za sprawą kurtki przekazanej częstochowskiemu sztabowi przez Marcina Najmana, o licytacjach było bardzo głośno. Cieszący się ogromnym zainteresowaniem fant, za ponad 20 tys. zł wylicytował dziennikarz Krzysztof Stanowski – przeciwnik boksera w słynnej już walce, do której nie doszło. Przekazanie kurtki ma się odbyć podczas niedzielnego finału (o historii licytacji pisaliśmy TUTAJ).

Ta aukcja już się zakończyła, jednak innych, trwających jest naprawdę sporo. Szczególnej uwadze polecamy zaś licytację, w której można powalczyć o fartuch z autografami całej drużyny Włókniarza. Podpisy zostały zebrane podczas Livecooking żużel od kuchni, który odbył się w Hotelu Arche. Aukcja trwa do 2 lutego i można ją znaleźć na stronie allegro.pl/oferta/fartuch-z-autografami-zuzlowcow-wlokniarz-10130043415

Aukcje na rzecz WOŚP. Jakie licytacje przygotował sztab z Częstochowy? 1
Srebrny medal żużlowców UKS Rędziny.

Jakie fanty jeszcze czekają? Pisaliśmy też o srebrnym medalu żużlowców UKS Rędziny. Do licytacji zachęcamy na: allegro.pl/oferta/medal-druzynowy-wicemistrz-polski-w-mini-zuzlu-10128963629

Wśród propozycji nie brakuje również licznych gadżetów związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ręcznie malowanej gitary z logo Fundacji (licytacja TUTAJ), voucherów, fortepianu pochodzącego z ok. 1860 roku (do wylicytowania TUTAJ) czy inkografiki “Niezwyciężony”, której autorem jest Tomasz Sętowski (aukcja TUTAJ).

Aukcje na rzecz WOŚP. Jakie licytacje przygotował sztab z Częstochowy? 2
Fortepian, który trafił na aukcję na rzecz WOŚP (mat. sztabu WOŚP w Częstochowie)

Więcej o działaniach sztabu WOŚP w Częstochowie można przeczytać na www.wosp.czest.pl oraz www.facebook.com/wosp.czestochowa

A. Kostyra

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here