fbpx

Artur Sługocki został nowym siatkarzem Exact Systems Norwida

Exact Systems Norwid rozpoczął ogłaszanie nowych zawodników. Pierwszym z nich jest przyjmujący Artur Sługocki, który do częstochowskiego klubu przechodzi ze Świdnika.

Sługocki ostatnie dwa sezony spędził w Świdniku, do którego przeszedł w sezonie 2019/20 z.. Częstochowy. Przyjmujący grał już w Exact Systems Norwidzie w seoznie 2018/19. Teraz będzie miał kolejną szansę zaprezentowania się przed częstochowskimi kibicami.

Sługocki w minionym sezonie w Tauron 1 Lidze rozegrał w barwach Polski Cukier Avia 75 setów i zdobył 147 punktów.

– Ofertę z klubu z Częstochowy dostałem dosyć wcześnie i od razu spodobała mi się wizja drużyny na przyszły sezon przedstawiona przez trenera – mówi Artur Sługocki dla oficjalnej strony klubu ksnorwidczestochowa.pl. – Klub po bardzo dobrym sezonie również w tym roku stawia sobie wysokie cele, co dla każdego sportowca jest ważne, aby mógł się dalej rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Poza tym widać świetną atmosferę wewnątrz zespołu, co przekłada się na wynik sportowy. Po dwóch latach witam ponownie częstochowskich kibiców i mam nadzieję, że spotkamy się w tym sezonie już w hali, gdzie będziemy mogli liczyć na doping. Będzie to na pewno ciężki, ale ciekawy sezon i każdy z zawodników postara się pokazać jak najlepszą siatkówkę, dzięki czemu uda nam się zbudować zgrany team.

Exact Systems Norwid postanowił przemeblować i wzmocnić całą formację na przyjęciu. Jak już informowaliśmy, jednym z nowych przyjmujących ma być też Kamil Długosz, który w ostatnim sezonie grał w Stali Nysa w Plus Lidze.

Foto: Materiały prasowe klubu

Artur Sługocki został nowym siatkarzem Exact Systems Norwida 2