fbpx

Kampania antynarkotykowa myszkowskiej policji – „Brać – to umierać, żyć – to wybierać”

Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie prowadzi kampanię antynarkotykową „Brać – to umierać, żyć – to wybierać” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka.

kampania antynarkotykowa 1
Fot. KPP w Myszkowie

Wspólnie z Miejskim Domem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Zespołem Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie, myszkowscy policjanci z Wydziału Prewencji zorganizowali kampanię antynarkotykową pn. „Brać – to umierać, żyć – to wybierać”.

Celem kampanii jest uświadomienie dzieci oraz młodzieży, jak bardzo duży wpływ na zdrowie, a nawet życie mają narkotyki i dopalacze.

W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie inspektor Marcin Lemański i profilaktyk – starszy aspirant Robert Lipiński zainaugurowali kampanię „Brać – to umierać, żyć – to wybierać” poprzez omówienie jej tematyki i przedstawienie uczestnikom spotkania krótkiego spotu profilaktycznego.

Spot jest zapowiedzią filmu profilaktycznego, który ukaże się już wkrótce, a w którym udział wezmą: znany artysta polskiej sceny muzycznej oraz prowadząca paradokumentalny program telewizyjny.

Film: KPP w Myszkowie