Album „Krajobraz i Przyroda w Gminie Mstów”

0
393
mat. UG Mstów

Album przyrodniczy jako jeden z elementów promocji gminy Mstów.

Niektóre z elementów promocji gminy Mstów to różne wydawnictwa, foldery lub mapy. Najnowszym rodzajem tego typu jest ciekawe propozycja pięknego albumu przyrodniczego „Krajobraz i Przyroda w Gminie Mstów”, który został wydany w tym roku na zlecenie Urzędu Gminy.

Założeniem merytorycznym albumu jest prezentacja przepięknych terenów Gminy Mstów, jej walorów krajobrazowych oraz przyrodniczych we wszystkich porach roku a także najciekawszych turystycznie miejsc. W liczącym aż 112 stron wydawnictwie znaleźć można interesujące informacje oraz zdjęcia w następujących obszarach tematycznych:

– Rzeka Warta,
– Góra Szwejcera i Skała Miłości w Mstowie, Zbiornik Tasarki,
– Góra Stróżnica i kamieniołom Latosówka,
– Przeprośna Górka i Grodzisko Gąszczyk w Siedlcu,
– Góra Ściegna, Góra Wał w Mstowie,
– Góra Trzech Jaskiń w Srocku,
– Jar Małuski,
– Sady owocowe.

Album „Krajobraz i Przyroda w Gminie Mstów” 1
mat. UG Mstów

W albumie został dodatkowo przedstawiony jako ciekawostka krajobraz gminy na archiwalnych, czarno-białych oraz kolorze sepii fotografiach sprzed lat. Format albumu to 205×290 mm w pionie. Okładka jest twarda / folia mat oraz lakier UV. Wydawca to “ALATUS Media – Jerzy Pleszyniak”.

Album dostępny będzie w Bibliotece Gminnej w Mstowie oraz jej filiach a także w bibliotekach szkolnych. Jeśli jest ktoś zainteresowany wydawnictwem proszony jest o kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mstowie. Telefon 34 366 93 28 bądź poprzez maila: [email protected], [email protected] .

K KIK