fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneAdoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych...

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów

Dzisiaj prezentujemy kolejne cudowne psy i koty, które bezpieczny, kochający dom.

Tajgerek to cudowny bury kotek, który wybrał się w podróż zmieniającą jego życie o 180°. Nie wiadomo skąd i jak Tajgerek nagle znalazł się w aucie pewnego pana i przyjechał z nim do Częstochowy. Tutaj trafił na ludzi o dobrym sercu, którzy zajęli się podróżnikiem i zadbali o to, by nie został na ulicy. Tajgerek był bardzo przerażony, nie wiedział gdzie jest, kim są ci wszyscy ludzie i czego chcą.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 1

Ze stresu zaczął również chorować. Na szczęście Tajgerek w swoim domu tymczasowym dość szybko przekonał się, że nie ma się czego bać, nauczył się żyć z człowiekiem i wyzdrowiał. Teraz jest zdrowym, pełnym życia miziakiem, uwielbia wszelkie czułości i kontakt z człowiekiem. Jest młodym, 9-cio miesięcznym kotem, a jedyne czego mu brakuje to kochający dom stały. Jego dom tymczasowy opisuje Tajgerka mianem kota idealnego. Bez problemu dogaduje się z innymi kotami, korzysta z kuwety, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 2

Pokochaj Tajgerka już dziś!

Kontakt w sprawie adopcji:Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected]

tel. 500 227 808, 692 061 510

Hera (ur.2017) to sunia w typie pit bull teriera. Jest przyjazna, lubi kontakt z człowiekiem i głaskanie. Jest silna i energiczna. Niestety wykazuje agresję w stosunku do innych psów, dlatego szukamy dla niej domu, w którym będzie jedynym zwierzakiem. Przed adopcją konieczne będą spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z sunią, a także wizyta przedadopcyjna.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 3

Szukamy dla niej doświadczonego i odpowiedzialnego domu. Niestety sunia cierpi na alergię pokarmową – może dostawać tylko specjalistyczną karmę weterynaryjną typu hipoallergenic. Hera choruje na złośliwy nowotwór skóry. Dlatego jest przeznaczona tylko do adopcji warunkowej – trzeba liczyć się z możliwością znacznego pogorszenia jej stanu zdrowia i koniecznością dalszego leczenia. Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.Trafiła do Schroniska dnia 25.07.2020 r.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 4

Numer karty: 300/20, boks: KWB 26

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

ul. Gilowa 44/46, tel. 34 361-65-66

Xena (ur.2015) to cudowna sunia w typie owczarka niemieckiego. W stosunku do ludzi bardzo przyjazna. Pięknie chodzi na smyczy, zdarza jej się ciągnąć w stronę innych zwierząt z którymi się nie dogaduje.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 5

Bezwzględnie musi być jedynym zwierzakiem w domu! Jak to owczarek jest uparta, energiczna oraz bardzo inteligentna. Przed adopcją wskazane będą spacery zapoznawcze w celu poznania suni. Niestety Xena ma problemy żołądkowe, dlatego jest karmiona tylko specjalistyczną karmą weterynaryjną typu hypoallergenic. Ma również stwierdzone zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kręgosłupa. Przed planowaną adopcją prosimy o kontakt telefoniczny w celu konsultacji ze schroniskowym lekarzem weterynarii. Czeka od 1 lutego 2019 roku.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 6

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Numer karty: 69/19, boks: KWA 6

BASIA, wiek ok. 10 miesięcy

Jest taka gmina, a w tej gminie pałac, a przy pałacu – osiedle. Pałacowe, bo jakżeby inaczej. Żyją tam ludzie. I żyją tam koty. Ogromne stado…
Stąd właśnie pochodzi przepiękna kotka Basia. Jej futro ma bardzo oryginalne umaszczenie, zwane „karpati”.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 7


To młodziutka kotka, ma nie więcej niż 10 miesięcy.
Po zabiegu kastracji, na jaki została odłowiona miała, wrócić w pałacowe okolice, ale… Okazała się oswojoną kotką, która zna ludzi. Zapadła decyzja – szukamy Basi domu!
Kilka dni kotka spędziła w lecznicy, po czym dzięki wielkiemu sercu pani Lucynki – zamieszkała u niej w domu tymczasowym. Tu ma szansę poznać dom, inne koty i… doczekać się własnego domu. Takiego na stale.

Adoptuj mnie. Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów 8

Basia jest odrobaczona, odpchlona i wykastrowana. Szuka mądrego domu, chętnie z innymi kotami. Może na Święta dostanie od losu taki prezent?


Kontakt w sprawie adopcji:

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT

https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

[email protected]

tel. 500 227 808, 692 061 510

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -