fbpx

Adoptuj mnie

Prezentujemy kolejne cudowne czworonogi, które czekają na nowy dom.

Dzisiaj nietypowo, bo mamy dwa dwupaki, czyli dwie pary zwierzaków, których nie można rozdzielać.

Pierwszy z nich, to psiaki: mama Sara i jej syn Foks, drugi: cudowne kociaki – Hesia i Sunny.

Sara (ur.2004) i Foks (ur.2012)

To psiaki wystraszone i nieufne do obcych sobie ludzi. Do wolontariuszy jednak powoli się przyzwyczajają i nawet jedzą już przysmaczki z ręki. Sara to mama Foksa.

Ze względu na to, że pieski są ze sobą bardzo zżyte, szukamy im wspólnego domu. Mamy nadzieję, że kogoś chwyci za serce ten dwupak.

Zapraszamy na wcześniejsze spacery zapoznawcze, aby je lepiej poznać ( po umówieniu z biurem schroniska).

Boks: B 23

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

HESIA ur. 2020

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 

https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

Hesię już wam kiedyś przedstawialiśmy. I wydawało nam się, że uśmiechnął się do niej los – bo koteczka pojechała do domu. Niestety, musiała wrócić. Okazało się, że… tęskni do innych kotów i nie nadaje się na kocią jedynaczkę. Po powrocie Hesia jakby wróciła do życia – od razu zaczęła tulić się do swoich kocich kompanów, wrócił apetyt i chęć do zabawy. Teraz mamy pewność – Hesiunia musi mieszkać w domu, gdzie jest choć jeden kot. A najlepiej, jeśli byłby to Sunny…

W domu tymczasowym Hesia bardzo zaprzyjaźniła się z kocurkiem Sunnym. Chodzi za nim krok w krok 🙂 Widać, że i Sunny bardzo polubił jej towarzystwo. Postanowiliśmy więc, razem z koleżankami z Komitetu Społecznego STREFA KOTA – adopcje CzęstoŚląskie (pod których opieką pozostaje Sunny), że znajdziemy im wspólny dom. Apelujemy więc do Ludzi o wielkich sercach – popatrzcie na te zdjęcia, może pokochacie piękną parę? A może ktoś z waszych znajomych zechce dać im serce i dach nad głową? One już wystarczająco dużo przeszły w swoim krótkim kocim życiu. Teraz czas na bezpieczeństwo, miłość i… dobre jedzonko 😉

SUNNY ur. 2019

Komitet Społeczny STREFA KOTA-adopcje CzęstoŚląskie, tel. 795 110 852

https://www.facebook.com/StrefaKotaAdopcje

Sunny ma około 2 lat. Jest odrobaczony i wykastrowany.  To grzecznym, spokojny, ułożony kocurek. Przesypia większość dnia – uwielbia spanie w łóżku! Lubi również tulenie i głaskanie, za to nie przepada za noszeniem na rękach. Ale przecież to nikomu nie przeszkadza, prawda?  Jego ukochaną koleżanką w domu tymczasowym jest nasza piękna Hesia – większość czasu spędzają razem i widać, że jest im z tym dobrze 😉 Sunny jest dzielnym wojownikiem – zwalczył straszną chorobę, teraz jest już zdrowy, wymaga – jak każdy kot – okresowych badań kontrolnych. I – bardzo, bardzo potrzebuje własnego domu!