fbpx

Adoptuj mnie

Prezentujemy kolejne cudowne czworonogi, które czekają na kochający dom. Psy i koty znajdują się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Częstochowie oraz Stowarzyszenia Częstochowa dla Zwierząt.

Może ktoś z Państwa pokocha te wspaniałe zwierzęta i zdecyduje się je wziąć do domu? Jeśli nie macie Państwo takie możliwości, prosimy, udostępniajcie tę informację, może wspólnie uda nam się odmienić los tych zwierzaków.

Gordi  (ur.2010)

Adoptuj mnie 1

 To przyjazny, sympatyczny i uroczy piesek. Lubi kontakt z człowiekiem i głaskanie. Jest już starszym pieskiem, prawdopodobnie nie widzi. Niestety piesek ma zmiany zwyrodnieniowe w stawie biodrowym iw związku z tym przyjmuje na stałe leki i suplementy diety. Szukamy dla niego spokojnego domu, w którym nie będzie schodów do pokonywania. Wskazane są krótkie spacery na smyczy. 

Adoptuj mnie 2

Przed adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii. Ze względu na to, że jest niewidomy, musi być prowadzony na smyczy ostrożnie i mieć bardzo bezpieczne warunki do życia. Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z pieskiem. Konieczna będzie również wizyta przedadopcyjna. 

Gordi z nadzieją czeka na kochający, ciepły i odpowiedzialny dom. Trafił do Schroniska dnia 05.12.2020 r.  

Boks: B 13,  numer karty: 471/20

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Klemens  (ur.2012) 

Adoptuj mnie 3

To nieduży, kudłaty piesek. Jest sympatyczny i przyjazny, chociaż nadal jeszcze nieśmiały wobec nieznanych sobie osób. Klemens trafił do schroniska z przepukliną, która została zoperowana. Piesek ma problemy z trzymaniem moczu, z czym będzie trzeba się liczyć. Przed adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii. Klemens nie traci nadziei na nowy, kochający i odpowiedzialny dom. 

Adoptuj mnie 4

Trafił do Schroniska dnia 31.01.2020 r.  

Boks: B 17, numer karty: 51/20

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

HESIA (ur.2020) i SUNNY (ur.2019) – Piękny Dwupak szuka domu!

Adoptuj mnie 5

HESIA ur. 2020

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 

https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

Hesię już wam kiedyś przedstawialiśmy. I wydawało nam się, że uśmiechnął się do niej los – bo koteczka pojechała do domu. Niestety, musiała wrócić. Okazało się, że… tęskni do innych kotów i nie nadaje się na kocią jedynaczkę. Po powrocie Hesia jakby wróciła do życia – od razu zaczęła tulić się do swoich kocich kompanów, wrócił apetyt i chęć do zabawy. Teraz mamy pewność – Hesiunia musi mieszkać w domu, gdzie jest choć jeden kot. A najlepiej, jeśli byłby to Sunny…

W domu tymczasowym Hesia bardzo zaprzyjaźniła się z kocurkiem Sunnym. Chodzi za nim krok w krok 🙂 Widać, że i Sunny bardzo polubił jej towarzystwo. Postanowiliśmy więc, razem z koleżankami z Komitetu Społecznego STREFA KOTA – adopcje CzęstoŚląskie (pod których opieką pozostaje Sunny), że znajdziemy im wspólny dom. Apelujemy więc do Ludzi o wielkich sercach – popatrzcie na te zdjęcia, może pokochacie piękną parę? A może ktoś z waszych znajomych zechce dać im serce i dach nad głową? One już wystarczająco dużo przeszły w swoim krótkim kocim życiu. Teraz czas na bezpieczeństwo, miłość i… dobre jedzonko 😉

SUNNY ur. 2019

Komitet Społeczny STREFA KOTA-adopcje CzęstoŚląskie, tel. 795 110 852

https://www.facebook.com/StrefaKotaAdopcje

Sunny ma około 2 lat. Jest odrobaczony i wykastrowany.  To grzecznym, spokojny, ułożony kocurek. Przesypia większość dnia – uwielbia spanie w łóżku! Lubi również tulenie i głaskanie, za to nie przepada za noszeniem na rękach. Ale przecież to nikomu nie przeszkadza, prawda?  Jego ukochaną koleżanką w domu tymczasowym jest nasza piękna Hesia – większość czasu spędzają razem i widać, że jest im z tym dobrze 😉 Sunny jest dzielnym wojownikiem – zwalczył straszną chorobę, teraz jest już zdrowy, wymaga – jak każdy kot – okresowych badań kontrolnych. I – bardzo, bardzo potrzebuje własnego domu.

Adoptuj mnie 6
Adoptuj mnie 7
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here