fbpx
Strona głównaPolecane33 kolejne przypadki w województwie śląskim

33 kolejne przypadki w województwie śląskim

Służby wojewody podały właśnie informację o 33 kolejnych zakażeniach koronawirusem, które miały miejsce ostatniej doby w województwie śląskim. W naszym regionie najwięcej zakażonych, to mieszkańcy powiatu lublinieckiego.
W dobrym stanie zdrowia, w izolacji w swoim domu przebywa 4 mieszkańców powiatu lublinieckiego — mężczyzna w sile wieku, nastolatek, kilkuletnie dziecko i młody mężczyzna.

Także w domu leczona jest mieszkanka powiatu myszkowskiego oraz dwóch mieszkańców Częstochowy – wiekowy częstochowianin oraz mężczyzna w średnim wieku.
Pod ścisłym nadzorem służb sanitarnych i lekarza epidemiologa w leczeniu domowym znajduje się także trzech kolejnych chorych z powiatu lublinieckiego. To dwóch mężczyzn w sile wieku oraz wiekowa kobieta.


Obecność koronawirusa wykryto w próbkach pobranych w szpitalu specjalistycznym w Częstochowie od młodego mieszkańca Lublińca oraz mężczyzny w sile wieku pochodzącego z powiatu lublinieckiego.


Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o godzinie 17 o kolejnych 260 zakażeniach w kraju oraz o 13 osobach zmarłych.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here