fbpx
Strona głównaSport26 lutego odbędzie się prezentacja Eltrox Włókniarza

26 lutego odbędzie się prezentacja Eltrox Włókniarza

Eltrox Włókniarz ogłosił, że 26 lutego odbędzie się prezentacja drużyny. Nie będzie to jednak tradycyjne spotkanie z kibicami tylko prezentacja „zdalna”…

Sytuacja epidemiczna w kraju sprawiła, że imprezy sportowe na obecną chwilę odbywają się bez udziału publiczności. Dlatego prezes Eltrox Włókniarza Michał Świącik wymyślił, że prezentacja musi się odbyć, choć tym razem w innej formule. Prezentacja będzie „zdalna”, a śledzić ją będzie można za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu oraz w telewizji SABMARtv.

O szczegółach można przeczytać w komunikacie klubu.

„Ze względu na ograniczenia pandemiczne impreza przeprowadzona zostanie w formie transmisji online za pośrednictwem telewizji internetowej SABMARtv, udostępnionej na profilu naszego klubu na portalu Facebook oraz na naszym kanale na platformie YouTube – czytam w komunikacie Włókniarza. – Wszystko w zgodzie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Co warte podkreślenia, jeszcze żaden z klubów żużlowych w naszym kraju nie zaprezentował swojego zespołu w taki właśnie sposób. Czeka nas zatem nie lada wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że taka forma prezentacji w obecnej sytuacji, choć odrobinę przybliży naszym Kibicom emocje, które towarzyszyły nam w poprzednich latach podczas prezentacji organizowanych na Hali Sportowej Częstochowa. Imprezę, której transmisja rozpocznie się o godzinie 18:50, poprowadzi znany i lubiany duet: Tomasz Lorek – Ireneusz Bieleninik. Podczas transmisji dodatkowo planujemy spotkania live chat z wybranymi zawodnikami, podczas których Kibice będą mogli zadawać pytania swoim biało-zielonym idolom.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here