Zawodnik z OKSS „10-ka” Mistrzem Polski Juniorów

Wiktor Blada, zawodnik strzeleckiego klubu OKSS „10-ka” z Radomska zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów.

10-ka3

W dniach 16-19 września 2021 roku na strzelnicy klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz odbyły się zawody Mistrzostw Polski Juniorów w strzelectwie. Radomszczański Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” reprezentował młody, utalentowany pistoleciarz Wiktor Blada.

Zawody potoczyły się na korzyść młodego zawodnika. W sobotę Wiktor zdobył brąz, startując w konkurencji pistolet sportowy, ale to jednak w niedzielę podczas finałów w kategorii pistolet pneumatyczny popisał się sprawnym okiem, zdobywając złoto i tym samym tytuł Mistrza Polski Juniorów. Tego czynu dokonał startując dopiero z 5. lokaty.

To już kolejny raz rzędu, kiedy to Wiktor Blada zdobył tytuł mistrzowski w kategorii pistolet pneumatyczny.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w strzelectwie.