MDK w Lublińcu zaprasza na kolejne rodzinne warsztaty „Zróbmy sobie pudełko na wakacyjne skarby”

0
179

MDK w Lublińcu 19 lipca br. zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w warsztatach „Zróbmy sobie pudełko na wakacyjne skarby”.

19 lipca 2020 roku przed ośrodkiem Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędą się warsztaty, których celem jest stworzenie własnego, oryginalnego, niepowtarzalnego pudełka na wakacyjne skarby. Materiały do tego celu będą zagwarantowane przez organizatora.

Zasady są proste, jedna rodzina przy jednym stole ma za zadanie stworzyć pudełko na wakacyjne skarby według własnego projektu. Czy będzie ono na jakąś kupioną pamiątkę, wykopane „cacko” lub po prostu znaleziony przez malucha „skarb”, liczy się pomysł i estetyka wykonania.

Spotkanie prowadzone będzie przez Panią Marzenę Zając, która pomoże i podpowie jak stworzyć niepowtarzalną skrytkę na „skarby”. Uczestnicy zajęć  będą pracować przede wszystkim w technice linorytu.

Warsztaty odbędą się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, spowodowanych koronawirusem. Będą dostępne środki dezynfekujące, a stanowiska pracy zostaną rozstawione w odpowiednich odległościach od siebie tak, by każda rodzina czuła się komfortowo.

W sprzyjających warunkach pogodowych spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 przy budynku MDK, a w przypadku niepogody warsztaty zostaną przeniesione do wnętrza budynku.

Zapisy chętnych drużyn tylko telefonicznie pod numerem 34 351 06 87 od 13 lipca.  Bardzo ważne – liczba miejsc ograniczona!

(Źródło: MDK Lubliniec)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here