MDK w Lublińcu zaprasza na ostatnie rodzinne warsztaty „Zróbmy sobie organizer na ścianę” oraz na wieczór z muzyką

0
251

MDK w Lublińcu 30 sierpnia br. zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w warsztatach „Zróbmy sobie organizer na ścianę” oraz na wieczór z muzyką.

19 lipca 2020 roku o godzinie 16:00 przed ośrodkiem Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędą się warsztaty, których celem jest stworzenie własnego, oryginalnego, niepowtarzalnego organizera na ścianę. Materiały do tego celu będą zagwarantowane przez organizatora.

Zasady są proste, jedna rodzina przy jednym stole ma za zadanie stworzyć organizer według własnego projektu. Czy będzie on pomocą dla dziecka przed zbliżającą się szkołą, a może będzie super prezentem dla rodziców? Liczy się pomysł i estetyka wykonania.  

Spotkanie prowadzone będzie przez Panią Dorotę Swat, która pomoże i podpowie uczestnikom zajęć  jak stworzyć niepowtarzalny organizer.

Warsztaty odbędą się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, spowodowanych koronawirusem. Będą dostępne środki dezynfekujące, a stanowiska pracy zostaną rozstawione w odpowiednich odległościach od siebie tak, by każda rodzina czuła się komfortowo.

W sprzyjających warunkach pogodowych spotkanie odbędzie się przy budynku MDK, a w przypadku niepogody warsztaty zostaną przeniesione do wnętrza budynku.

Zapisy chętnych drużyn tylko telefonicznie pod numerem 34 351 06 87 od 24 sierpnia.  Bardzo ważne – liczba miejsc ograniczona!

Bardzo ważne! Na zajęcia wymagane jest przyniesienie poprawnie wypełnionej zgody.

Dodatkowo tego dnia o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny „Wieczór z muzyką” w Galerii pod Glinianym Aniołem.

MDK w Lublińcu zaprasza na ostatnie rodzinne warsztaty „Zróbmy sobie organizer na ścianę” oraz na wieczór z muzyką 1
(Fot: MDK Lubliniec)

Dla mieszkańców Lublińca zagra zespół Campagnosa Official, młodzi muzycy z tego miasta. Wśród nich znajdą się także muzycy z Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lublińca.

MDK w Lublińcu zaprasza na ostatnie rodzinne warsztaty „Zróbmy sobie organizer na ścianę” oraz na wieczór z muzyką 2
(Fot: MDK Lubliniec)

Wstęp na koncert wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here