fbpx
Strona główna Polecane Zrób porządek w szafie

Zrób porządek w szafie

Za oknem temperatura rośnie, pojawia się coraz więcej oznak wiosny. Za chwilę sięgniemy do szafy po lekkie ubrania, więc… to dobra okazja, żeby zrobić porządek. Ale nie po to, by zaraz biec do sklepu po nowe ciuchy. W duchu „zero waste” warto nadać ubraniom drugie życie. Będzie ku temu okazja już 20 marca na „Wymiankach” organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu.
O co chodzi w „Wymiankach”? O nadanie ubraniom, akcesoriom, których już nie używamy, drugiego życia. To wszystkie te rzeczy z naszej garderoby, które kupiliśmy w przypływie zachwytu, które zrobiły się za małe albo za duże, które przestały się nam podobać. Teraz można je wszystkie zgromadzić i przynieść na „Wymianki”. Warunek jest jeden: przedmioty podlegające wymianie muszą być w dobrym stanie. Nie chodzi o to, by pozbywać się z szafy ubrań z poprzedniej epoki. Chodzi o to, by można było z zabranych rzeczy nadal korzystać. Takie „Wymianki” miały już miejsce w Miejskim Domu Kultury i cieszyły się dużą popularnością.
By dla każdego przybywającego z ubraniami do oddania zapewnić miejsce – obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem. Zapisywać należy się osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88), codziennie od godz. 15.
„Wymianki” w Miejskim Domu Kultury 20 marca, od godz. 17.30.
(MDK)

Poprzedni artykułKolejne zakazy odwiedzin
Następny artykułWandale zatrzymani
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here